contacte
Mitjans de comunicació social
page_banner

Notícies

des del 2004, més de 150 països, més de 20.000 usuaris

Visita del client d'Egipte per a les màquines de tall làser CNC LXSHOW

La setmana passada, Knaled d'Egipte va venir a visitar LXSHOW, poc després de comprar-nos 4 màquines de tall CNC làser.Acollit cordialment per LXSHOW, va fer un recorregut per la fàbrica i l'oficina, acompanyat pel nostre personal.

avav (1)

El client egipci inverteix en màquines de tall CNC làser LXSHOW per obtenir eficiència i fiabilitat

Khaled va invertir en màquines de tall CNC làser LXSHOW, incloses 1500W-3015D, 6000W-6020DH, 3000W-3015DH. També s'incloïa una talladora làser de CO2.

Com a proveïdor local i global, aquest client està actualment actiu en les vendes de màquines de tall CNC làser, màquines de doblegar CNC i altres. Aquesta visita li va donar l'oportunitat de fer una visita a la fàbrica in situ i també va valorar molt positivament la qualitat del nostre Màquines. Esperem més comandes d'ell.

1,15 kW LX3015D

Làser LX3015Dmàquina de tall d'acerés un dels nostres models més venuts i us permetrà treballar amb la fabricació de xapes metàl·liques. Si busqueu làser per tallar materials metàl·lics, com acer, alumini, llautó, és capaç de treballar segons els estàndards industrials. làser de LXSHOWMàquina de tall CNC LX3015Dara!

2,6 KW LX6020DH/3KW 3015DH

El banc de màquines de màquines de tall CNC làser de la sèrie DH és una versió millorada de la de la sèrie D.Té un banc de màquina més alt en comparació amb la sèrie D. Les plaques metàl·liques rígides també estan integrades al llit per fer-lo més estable.Clica aquíper descobrir més diferències entre aquests dos models.

Tallador làser de CO2

Els làsers de fibra i els làsers de CO2 difereixen entre si en molts aspectes. Les principals diferències es poden discutir en termes de tipus de làser, materials a tallar, cost i qualitat de tall.

Feu clic aquí perTalladores làser de CO2 LXSHOW.

LXSHOW dóna la benvinguda a la visita del client

Animem els clients de tot el món a visitar-nos i a reunir-se en persona amb el nostre equip.

Tant si els clients vénen a formar-se sobre el funcionament de la màquina com a una visita a la fàbrica in situ, tindran una oportunitat única d'experimentar les nostres màquines i serveis de qualitat.

Si venen a formar-se sobre el funcionament de les màquines, la reunió presencial sens dubte els permetrà submergir-se a la fàbrica on els clients aprendran més sobre les nostres màquines.

I, si només volen una visita a la fàbrica per augmentar la seva confiança en la nostra qualitat, se'ls farà una visita personalitzada a la fàbrica.

avav (2)

Per què LXSHOW valora les visites dels clients?

1.Reunió presencial per mostrar els nostres avantatges

Per a aquells clients que no poden venir personalment, també donem suport a les reunions virtuals amb ells. Però molts problemes no es poden resoldre de manera eficaç i eficient de manera virtual. Convidar els clients a visitar-nos significa que tenim la confiança per afrontar la incertesa i les possibilitats i que tenim la capacitat de mostrar la nostra força.

Tant per als clients existents com per als potencials, les reunions presencials amb els proveïdors o la visita a la fàbrica in situ els ajudaran a verificar la qualitat de les màquines que compraran.

Per a LXSHOW, com a fabricant i proveïdor, convidar els clients a visitar-nos ajudarà a augmentar la seva confiança en les màquines i els serveis i així establir una relació a llarg termini.

2. Comunicació cara a cara per enfortir l'associació

Tot i que donem suport a la negociació virtual, la comunicació cara a cara amb els clients ajudarà a tractar els problemes de manera eficaç. Tots els nostres clients tenen un propòsit determinat, alguns dels quals són per a formació in situ sobre el funcionament de la màquina i d'altres per fer un recorregut per la fàbrica. i reunions presencials amb venedors.

Per a nosaltres, com a fabricant, ens comunicarem amb ells sobre els seus requisits i necessitats específiques per impulsar les nostres associacions.

avav (3)

LXSHOW avantatge

1. Sobre LXSHOW

LXSHOW, des de la seva creació l'any 2004, s'ha convertit en un equip complet de més de 1000 empleats. Tenim un equip professional i ben format que cobreix enginyeria, disseny, vendes i suport tècnic. La nostra cartera d'innovacions inclou tall làser, neteja i soldadura, així com plegat i cisalla CNC. Hem anat augmentant constantment les nostres màquines i serveis amb els últims estàndards de qualitat. I, la nostra missió és que els nostres clients estiguin satisfets amb les nostres màquines i serveis. D'això ens sentim orgullosos.

2.LXSHOW suport tècnic:

·Assistència tècnica professional que ofereix el nostre equip postvenda ben format;

·Formació personalitzada en línia o presencial

·Manteniment, depuració i serveis porta a porta

·Una garantia de tres anys per fer còpies de seguretat de les vostres màquines

Contacta amb nosaltres per reservar una visita personalitzada a la fàbrica!


Hora de publicació: 25-set-2023
robot
robot
robot
robot
robot
robot